Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Uroczyste podsumowanie działalności wszystkich „Przystani” odbyło się na gościnnych obiektach ZSR w Miętnem. Najpierw przeprowadzono zawody pływackie, które poprowadził Krzysztof Mikulski. Dzieci w zależności od wieku i stylów pływackich, podzielono na dwie grupy. Trzech uczestników zdobyło karty pływackie, byli to Paweł Gąsiewicz i Paweł Kander (Świetlicy nr 2) oraz Michał Gadomski z Rębkowa. Najlepsi zawodnicy - Urszula Sińczuk, Weronika Gawryś, Eliza Jończyk, Iza Lipińska, Ola Kowalczyk, Klaudia Gadomska, Krzysztof Soszka, Bartek Kander, Jakub Gąsiewicz i Grzegorz Cybulski, otrzymali nagrody rzeczowe w postaci globusów, słuchawek i czapko-daszek. Upominki zostały ufundowane przez lokalnych sponsorów.
Po zakończonych zawodach wszyscy obejrzeli spektakl przygotowany przez dzieci z Przystani nr 2, pod kierunkiem Małgorzaty Walendy. Jego tytuł brzmiał „W bajce wszystko zdarzyć się może”. Bogumiła Szeląg, przewodnicząca SDP podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczą świetlic w roku szkolnym 2009/2010.
Następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych w nauce oraz wyróżniających się w sporcie, dyscyplinie oraz pracy społecznej. Nagrody rzeczowe oraz słodycze ufundowane zostały przez PZU oraz PSS Społem w Garwolinie. Po zakończeniu uroczystości dzieci wzięły udział we wspólnej kolacji, którą przygotowali podopieczni z Przystani nr 2.

  

  

  

<< Powrót© 2007 SPD w Garwolinie
Strona wykonana przez twórców portalu www.grajdol.pl