Zawody pływackie i podsumowanie pracy w świetlicy "Przystań"

W dniu 10 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem odbyły się zawody pływackie dzieci z 4 Świetlic Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Garwolinie, połączone z podsumowaniem pracy w świetlicy „Przystań” w bieżącym roku szkolnym. W imprezie wzięło udział 29 zawodników z wszystkich „Przystani”. Startowali oni w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Kl. II dziewczęta – Świrk Natalia – Przystań nr 1
Kl. II chłopcy – Jasiński Jakub – Przystań nr 3
Kl. III – IV – Gąsiewicz Julia – Przystań nr 2
Kl. III – IV – Kander Bartek – Przystań nr 2
Kl. V – VI – Krzywicka Weronika – Przystań nr 3
Kl. V – VI – Jończyk Erwin – Przystań nr 3
Kl. I – III gimnazjum
Dziewczęta – Sińczuk Urszula – Przystań nr 1
Chłopcy – Gąsiewicz Jakub – Przystań nr 2

Wyniki sztafet:
I m – Przystań nr 2
II m – Przystań nr 3
III m – Przystań nr 1
IV m – Rębków

Za naukę i całoroczną pracę w świetlicy nagrodzono książkami 36 dzieci. Sprawozdanie z całorocznej pracy złożyła dyrektor świetlic pani Danuta Siwak. Następnie dzieci z „Przystani” nr 1, wykonały nagrodzoną gromkimi oklaskami inscenizację sztuki pt. „Wakacje już blisko”.
W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Miasta Garwolin - pan Tadeusz Mikulski, dyrektor ZSR w Miętnem - pan Andrzej Kujda, członkowie Zarządu SPD oraz koordynatorzy świetlic.
Po oficjalnej części wszyscy udali się na wspólną kolację, którą przygotowała „Przystań” nr 3, przy Zespole Szkół nr 5 w Garwolinie.
Impreza pływacka odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Garwolin, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Funduszowi Inicjatyw Obywatelskich w Warszawie.


  

  

  

  

<< Powrót© 2007 SPD w Garwolinie
Strona wykonana przez twórców portalu www.grajdol.pl