Dzień Matki w Ewelinie 2012

W dniu 26 maja 2012 r. odbyło się w Ewelinie, uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki pn. „MAMA TATA I JA”. Dzieci ze świetlicy „Przystań" z Rębkowa, wykonały piękny program artystyczny skierowany dla wszystkich mam, przygotowany pod kierunkiem pani dyrektor Elżbiety Głodek i pani Ewy Błażejczyk. Po inscenizacji przedstawienia, dzieci wręczyły swoim mamusiom wykonane przez siebie piękne laurki. Następnie odbył się wspólny poczęstunek przy herbatce i ciastkach. Nie zabrakło również wesołych gier, zabaw i wspólnego śpiewania. <<
Bardzo miłą niespodzianką, było przybycie na tę uroczystość aktorki pani Aliny Janowskiej, która przyjechała wraz z prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, panią Bogumiłą Szeląg. Pani Alina Janowska recytowała pięknie wiersze i śpiewała stare piosenki. Wszyscy zachwycaliśmy się jej wspaniałym poczuciem humoru, kondycją fizyczną i psychiczną oraz optymistycznym podejściem do życia. Spędziliśmy wspólnie w Ewelinie – mamy, dzieci oraz goście, piękne i niezapomniane chwile. Zrobiliśmy wiele wspólnych zdjęć.
W naszej uroczystości wzięli ponadto udział - dyrektor świetlicy „ Przystań” pani Danuta Siwak, członkowie zarządu SPD oraz wychowawcy.

  

  

  

  

  

<< Powrót© 2007 SPD w Garwolinie
Strona wykonana przez twórców portalu www.grajdol.pl