Wakacje 2013

Podczas minionych wakacji cztery 20-osobowe grupy podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Garwolinie spędzały czas wśród kolegów i koleżanek w bajkowej Gajówce w Ewelinie. Każda z grup w otoczeniu przyrody przez dwa tygodnie spotykała się ze strażakami, policjantami, pracownikami „sanepidu”, jeździła na wycieczki do polskich miast, odwiedzała basen, wyjeżdżała na wycieczki rowerowe i brała udział w warsztatach rękodzieła.

20 wychowanków „Przystani” wyjechało nad morze do Jastarni, gdzie gościł ich zaprzyjaźniony Ośrodek Stowarzyszenia Droga.
Wszystkie dzieci w miłej i wesołej atmosferze spędziły wakacyjny czas, podczas którego nabrały sił do nauki w nowym roku szkolnym.

W realizacji letniego wypoczynku wspierali Stowarzyszenie finansowo: Kuratorium Oświaty w Warszawie, Urząd Miasta i Gminy Garwolin, Firma OCHNIK oraz dobroczyńcy lokalni i stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Forum Powiatu Garwolińskiego.
W swoim oraz wychowanków imieniu, Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Garwolinie, serdecznie dziękuje wszystkim dobroczyńcom za okazane serce.


  

  

  

  

  

  

  

<< Powrót© 2007 SPD w Garwolinie
Strona wykonana przez twórców portalu www.grajdol.pl