ŚWIĄTECZY TURNIEJ SZACHOWY

Wiśnicki Grzegorz mistrzem powiatu w szachach aktywnych.

10 grudnia odbył się w CSiK w Garwolinie Świąteczny Turniej Szachowy, który był równocześnie Mistrzostwami Powiatu Garwolińskiego. W zawodach, które rozegrane zostały systemem „szwajcarskim” na dystansie 5 rund, udział wzięło 37 uczestników, w tym dziesięciu w kategorii open. Zwycięstwo odniósł Grzegorz Wiśnicki z Garwolina przed Marcinem Łapaczem z Maciejowic – obaj po 4 punkty, a trzecie miejsce zajął Marek Sobieszek z Sulbin. W pozostałych kategoriach zwyciężyli:

III m – Filip Rękawek – Kat. LO w Garwolinie

Nagrody ufundowane przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Garwolinie wręczali – prezes RP LZS Kazimierz Sionek i sędzia główny turnieju Stanisław Buszta. Ponadto uhonorowani zostali specjalnymi upominkami : najmłodszy uczestnik 6 – letni Bartek Turek z Garwolina i najstarszy – 74-letni Roman Piotrowski z Garwolina. Warto dodać, że CSiK w Garwolinie zadbało o napoje i słodycze i mikołajkowe czekolady, dla wszystkich uczestników turnieju.

To przedsięwzięcie było współfinansowane przez Fundację PZU.