Inni o nas

Tadeusz Mikulski - burmistrz miasta Garwolina - "Pomóc jednemu dziecku to już jest sukces, Stowarzyszenie pomaga 100 dzieciom i to jest wielka sprawa dla naszego miasta. Popieram i cenię działalność stowarzyszenia"

Danuta Durys - dyrektor Zespołu Szkół nr 2 - "Od wielu lat obserwuję pracę wychowawców z dziećmi w "Przystani" i cenię efekty jakie uzyskują. Uważam, że jest to przyjazne miejsce, gdzie potrzebujące pomocy dzieci znajdują opiekę, życzliwość i wsparcie w trudnych sytuacjach."

Jacek Zowczak - dyrektor Zespołu Szkół nr 5 - ""Przystań" to miejsce dobrych oddziaływań wychowawczych, stanowi niezbędną formę opieki i pomocy dzieciom które jej potrzebują."

Grzegorz Głowacki - dyrektor Szkoły Podstawowej nr l - "Byłem w grupie założycielskiej Stowarzyszenia i jestem zadowolony, że możemy pomagać dzieciom."

Dziekan parafii p.w Przemienienia Pańskiego ks. proboszcz Stanisław Maksymowicz - "Popieram pracę Stowarzyszenia ze względu na ideę i ludzi, którzy je prowadzą."

Mama Mateusza - "Cieszę się, że moje dzieci mają zapewnioną opiekę i pomoc w nauce. Dzięki temu mogę spokojnie pracować."

Joanna i Ewelina - wolontariuszki - "To dzięki dzieciom z "Przystani" poczułyśmy, że jesteśmy komuś potrzebne. Możemy bez wahania powiedzieć, że dzięki naszym małym przyjaciołom zmieniło się nasze podejście do życia ... teraz uważamy, że nie żyje się tylko dla siebie, ale i dla innych potrzebujących ludzi."

Mama byłej wychowanki Kingi - "W świetlicy moja córka nauczyła się pilnie odrabiać lekcje. Cieszę się, że dzięki Stowarzyszeniu moje dziecko wyjeżdżało w każde wakacje, a raz nawet była nad morzem"

Stasio - "Do świetlicy chodziłem 6 lat i nie opuściłem ani jednego dnia. Chociaż w szkole uczyłem się średnio, w świetlicy zawsze dostawałem nagrodę. Najbardziej ucieszyłem się z roweru."© 2007 SPD w Garwolinie
Strona wykonana przez twórców portalu www.grajdol.pl